تناقضات کودتای سبز با خط امام - 6 + دانلود پوستر

ششمین پوستر از سلسله پوسترهای "تناقضات کودتای سبز با خط امام (ره)" با اشاره به فساد سران کودتا و تناقضات آن با اندیشه حضرت امام (ره) منتشر شد.

متن پوستر :

* این شلوغی‌ها و اینها را می‌خواهند بکنند ‌که آرامش در مملکت نباشد، و کم‌کم وقتی آرامش نشد، راهی باز بشود، برای اینکه یک کودتای مشروعی ـ به قول خودشان ـ درست بشود، خدای نخواسته به حال اول برگردد؛ و ‌این انشاء الله نمی‌شود.متوجه باشید ‌که ‌این اشخاصی ‌که مفسده می‌کنند ... اینها در اصل مفسد فی الارض هستند و باید با تمام قدر‌ت آنها را سرکوب کرد. و دادگاه‌ها در هر جا باشد این طور اشخاص را باید محکوم به مرگ کنند.  اینها حیاتشان جز زحمت برای جامعه و جز تفرقه‌اندازی و جز خوردن مال ‌مردم، و ایران را به اغتشاش کشیدن برای اینکه باز ابرقدرت‌ها تسلط به ما پیدا کنند، هیچ کار دیگر ندارند.

* هر کس پیدا کند ‌این چماق به دست‌هایی ‌که مفسد فی الارض هستند و در زمین دارند فساد می‌کنند، هر ‌که یکی ‌از اینها را پیدا کرد بکشد او را.

* همه اینهایی ‌که فاسد هستند بتدریج فاسد شدند؛ هیچ کس یک دفعه فاسد نشده ‌است.

 * من نمی‌گویم رأی خودش را نگوید؛ بگوید؛ رأی خودش را بگوید؛ اما اگر بخواهد فساد کند، به ‌مردم بگوید ‌که ‌این شورای نگهبان کذا و ‌این مجلس کذا، ‌این فساد ‌است، و مفسد ‌است یک همچو آدمی، تحت تعقیب مفسد فی الارض باید قرار بگیرد.

* وقتی قانون شد (تصویب) خوب، ما ‌هم می‌پذیریم.بعد ‌از اینکه یک چیزی قانونی شد دیگر نق زدن در آن، اگر بخواهد ‌مردم را تحریک بکند، مفسد فی الارض ‌است؛ و باید با او دادگاه‌ها عمل مفسد فی الارض بکنند.

* دست ‌از افساد و توطئه بردارید، و برای مصالح کشور به ملت بپیوندید، و ‌از نفاق و خدمت به اجانب بپرهیزید، و گمان نکنید با ‌این حرکات جاهلانه می‌توانید ملت را ‌از مسیر خود باز دارید.


 

دانلود پوستر (لینک مستقیم) :

سایز A2 (حجم 26.2 مگابایت)

سایز A3 (حجم ٩.۶ مگابایت)

سایز A4 (حجم ۶.۵ مگابایت)

 

 

شماره اول پوستر ها :منتظری

شماره دوم پوستر ها :نهضت آزادی

شماره سوم پوستر ها :  اسراییل ، فلسطین ، جهان اسلام

شماره چهارم پوستر ها : آشوب طلبی و هرج و مرج

شماره پنجم پوستر ها : دیکتاتوری و قانون شکنی

شماره ششم پوستر ها : افساد

شماره هفتم پوستر ها : حمایت دشمن 

شماره هشتم پوستر ها : ولایت فقیه

شماره نهم پوستر ها : حرمت شکنی در عاشورا

شماره دهم پوستر ها : اهانت به امام

شماره یازدهم پوستر ها : جمهوری ایرانی

شماره دوازدهم پوستر ها : بسیج

 

با دانلود این فایل می توان ضمن استفاده به عنوان پوستر و یا تراکت، در نشریات دانشجویی و ... نیز از آن استفاده کرد.

/ 0 نظر / 9 بازدید