تناقضات کودتای سبز با خط امام - 11 + دانلود پوستر

یازدهمین پوستر از سلسله پوسترهای "تناقضات کودتای سبز با خط امام (ره)" با اشاره به شعار انحرافی "جمهوری ایرانی" فرقه موسوی و تناقض آن با اندیشه حضرت امام (ره) منتشر شد.

متن پوستر :

* دشمن ما فقط محمد رضا خان نبود. هر کس مسیرش مسیر اسلام نباشد دشمن ماست، با هر اسم که می‌خواهد باشد. هر کس جمهوری بدون اسلام را بخواهد دشمن ماست برای اینکه دشمن اسلام است. هر کس پهلوی جمهوری اسلامی "دموکراتیک " بگذارد، این دشمن ماست. هر کس جمهور دموکراتیک بگوید این دشمن ماست، برای این که اسلام را نمی‌خواهد ما اسلام می‌خواهیم. ما این همه فداکاری کردیم... برای این بود که اسلام را می‌خواستند.

* اگر شما دیدید این جمعیت‌هایی که الان مشغول فعالیت هستند، جمهوری که می‌گویند "جمهوری " می‌گویند یا جمهور دموکراتیک می‌گویند یا جمهوری دموکراتیک اسلامی. اگر این‌ها جمهوری گفتند، این همان معنایی است که دشمن‌های ما می‌خواهند، دشمن‌های ما از جمهوری نمی‌ترسند،‌از اسلام می‌ترسند، از جمهوری صدمه ندیدند از اسلام صدمه دیدند.

* آنها که می گویند ما حکومت اسلامی می خواهیم یا جمهوری اسلامی می خواهیم، تحقق جمهوری اسلامی "نفی رژیم سلطنتی" است.هدف نهایی عبارت ازهمان تأسیس یک "حکومت عدل اسلامی" است.

 * این برای ما بسیار حزن انگیز است که در محتوای یک چیزی که همه چیزها به طریق بالاترش و مهم‌ترش در آن هست، حالا ما بگوییم که ما اسلام می خواهیم و اما با اسلاممان دموکراسی باشد! اسلام همه چیز است.مثل این است شما بگویید که ما اسلام را می خواهیم و میخواهیم که به خدا هم اعتقاد داشته باشیم.

* مردم برای جمهوری نمی آیند به شهادت برسند، مردم برای  اسلام می گویند ما شهید میخواهیم بشویم.


 

دانلود پوستر (لینک مستقیم) :

سایز A2 (حجم 24.2 مگابایت)

سایز A3 (حجم 8.7 مگابایت)

سایز A4 (حجم 5.9 مگابایت)

 

شماره اول پوستر ها :منتظری

شماره دوم پوستر ها :نهضت آزادی

شماره سوم پوستر ها :  اسراییل ، فلسطین ، جهان اسلام

شماره چهارم پوستر ها : آشوب طلبی و هرج و مرج

شماره پنجم پوستر ها : دیکتاتوری و قانون شکنی

شماره ششم پوستر ها : افساد

شماره هفتم پوستر ها : حمایت دشمن 

شماره هشتم پوستر ها : ولایت فقیه

شماره نهم پوستر ها : حرمت شکنی در عاشورا

شماره دهم پوستر ها : اهانت به امام

شماره یازدهم پوستر ها : جمهوری ایرانی

شماره دوازدهم پوستر ها : بسیج

 

با دانلود این فایل می توان ضمن استفاده به عنوان پوستر و یا تراکت، در نشریات دانشجویی و ... نیز از آن استفاده کرد.

/ 0 نظر / 59 بازدید